Kuchyně - Interiéry

Konzultace a zaměření

První konzultace s Vámi je pro nás velmi důležitá. Snažíme se Vás poznat a získat co nejvíce informací o tom co vlastně očekáváte od své nové kuchyně a ostatního nábytku. V jakém by měl být stylu, které barvy máte rádi a jaké jsou vaše celkové nároky na fungování vaší kuchyně kolik v ní trávíte času apod. Snažíme se respektovat osobitost a výjímečnost každého jednotlivého klienta vyjít vstříc jeho přáním, ale finančním možnostem. Jedna z našich služeb je zaměření a konzultace přímo v místě realizace. Zde prostor zaměříme a vyhodnotíme jeho technické možnosti co se týká instalací a stavebních úprav.

Grafické návrhy

Aby naši zákazníci měli představu jak bude jejich nová kuchyně vypadat, je samozřejmostí vytvoření grafického návrhu kde se vždy snažíme aby ruku v ruce šla funkčnost a designová propracovanost dle posledních trendů v kuchynském i ostatním nábytku. Pro základní návrh kuchyně, který se pak dále upravuje nám stačí rozměrové podklady, nejlépe půdorys prostoru včetně dveří, výšky oken a umísnění odtahu.

Dodávka nábytku

V rámci kompletního vybavení interieru nabízíme také dodávku stolů, židlí, barových židliček, a sedacích souprav.

Montáž

Ta patří mezi základní služby spojené s naší výrobou. Je provedena nami proškolenými montážníky s několikaletou praxí.

Stavební úpravy

Našim zákazníkům nabízíme možnost kompletní stavební rekonstrukce původních prostor domu nebo bytu tak aby nová kuchynská sestava byla montována nových po technické i designové stránce vyhovujících prostor. Dokážeme zrealizovat všechny stavební práce jako odstranění stávajících příček,sádrokartonářské práce, obklady a dlažby, elektroinstalaterské práce, vodoinstalace, připojení plynu, pokládky plovoucích podlah a pvc, marmoleum apod. Samozřejmostí je i likvidace původní kuchyně,veškeré malířské práce včetně tapetování.

Dekorace interiérů

Jako doplňkovou službu nabízíme poradensví a konzultace pro dekoraci interiéru. To zahrnuje správnou volbu barvy stěn případně tapet a drobných dekorací, které pokud jsou dobře zvoleny dokážou podtrhnout originalitu každého interiéru.