Kuchyně - Interiéry

SkříněKaždý z nás se již určitě někdy potýkal s problémem, jak efektivně a zároveň přehledně uložit svoje věci. Vyzkoušejte neomezenou variabilitu vestavěných skříní, které Vám umožní elegantním způsobem využít prostor individuálně přesně podle Vašich představ. Díky velkého množství funkčních doplňků, čelních ploch, kování a taktéž barevnosti korpusů, jsme schopni pro Vás vyrobit vestavěnou skříň, která Vám nejen ušetří prostor a dá uloženým věcem řád, ale stane se třeba i dominantním prvkem místnosti.

Mezi základní vlastnosti našich vestavných skříní patří 

  • vysoká variabilita a přizpůsobivost 
  • účelné a praktické využití úložného prostoru
  • řešení šité na míru dle přání a potřeb zákazníka 
  • široká nabídka materiálů a funkčních doplňků

Skříně

Obývací pokoje

Volný čas a odpočinek a sekání s přáteli většinou proběhne v obývacím pokoji. Ne každému vyhovují levné sektorové moduly nábytku většinou pořízeného v diskontním obchodním domě. My Vám nabízíme elegantní řešení obývacího prostoru od setavy nábytku pod televizi přes konferenční stolek až po sedací soupravu.

Obývací pokoje

Koupelnový nábytek

Pokud nemůžete najít ten správný typ nábytku pro vaši koupelnu, tak vám nabídneme sestavu nebo jenotlivé moduly přesně na míru. Součástí mohou být úložné prostory, zrcadlové skřínky a umyvadlové desky z kompozitního materiálu beze spojů v jákekoli velikosti a tvaru.

Koupelnový nábytek

Komody

Samostatně stojící nábytkové moduly by měli vždy vhodně navazovat na vestavěný nábytek který je nedílnou součástí vašeho domu nebo bytu. Proto našim zákazníkům nabízíme výrobu těchto kusů nábytku převážně jako skříněk pod televizi nebo komod do ložnice a ostatních obytných prostor.

Komody

Ostatní

Naše nabídka není ničím omezena a někdy záleží jen na Vaší fantazii možnostech některých materiálů a dokážeme společně obohatit Váš interier vkusným a funkčním nábytkem který by měl být součástí vašeho domova po dlouhou dobu.

Ostatní