Kuchyně - Interiéry

DřezyNedílnou součástí kuchyně je kvalitní dřez. V naší nabídce nechybí žádný z hlavních výrobců kuchyňských dřezů a z jejich nabídky si určitě vyberete. Mezi stále oblíbenější pro jejich snadnou údržbu a materiálovou trvanlivost patří granitové dřezy v různých provedeních. Klasikou zůstává dřez nerezový v mnoha variantách.

Dřezy

Baterie

Na kuchyňské dřezy samozřejmě navazují kuchyňské baterie. Ty můžeme nabídnout v granitové variantě nebo nerezové provedení v mnoha typů a cenových hladin.

Baterie

Svítidla

Dostatek a správná intenzita osvětlení je pro interier velice důležitý faktor na který nezapomínáme. Nabízíme osvětlovací systémy do kuchyní a ostatního nábytku počínaje zářivkami, bodovými světly přes všechny možné úsporné a moderní LED svítidla integrovanými do nábytku jako hlavní nebo případně vedlejší designové osvětlení, které Vám zpříjemní život.

Svítidla

Sortery

Správná volba sorteru /odpadkového koše/ usnadní uživateli kuchyně práci při samotném přípravě jídel. Nabízíme mnoho typů do různých velikostí kuchynských skříněk s možností výběru typu a velikosti samotných odpadkových nádob.

Sortery

Úchytky

Úchytky jsou většinou třešničkou na u všech typů nábytku, proto jejich výběru věnujeme dostatečnou pozornost. I přes poslední designové trendy systémů bez úchytek, je většina zakázkové výroby realizována právě právě s úchytkami. V našem sortimentu najdete veškeré úchytky předních světových výrobců.

Úchytky

Kování

V našich výrobcích používáme kvalitní značkové panty a výsuvy které tvoří velice důležitou část nábytku. To co se hýbe a posouvá je věc, na které by se nikdy nemělo šetřit.

Kování